• STRONY INTERNETOWE

  – systemy zarządzania treścią,
  – sklepy internetowe,
  – pozycjonowanie.

  OFERTAREALIZACJE
 • REKLAMA WIZUALNA

  – systemy roll-up, ścianki reklamowe,
  – flagi, potykacze, stojaki,
  – gadżety reklamowe.

  OFERTA
  Reklama Nakło
 • DRUK WIELKOFORMATOWY

  – banery reklamowe,
  – siatki mesh, folie,
  – tapety.

  OFERTA
 • PROJEKTY GRAFICZNE

  – katalogi produktowe, papier firmowy,
  – ulotki, wizytówki, plakaty,
  – obróbka graficzna zdjęć.

  OFERTAREALIZACJE

Strony internetowe

W dobie cyfryzacji i informatyzacji konieczne staje się promowanie firmy w Internecie. Zdecydowana większość konsumentów odszukuje firmy i usługodawców w sieci. Podstawową formą wirtualnej wizytówki jest strona internetowa.
Jako firma posiadające doświadczenie w branży, zbudujemy dla Państwa stronę internetową w oparciu o system CMS (dający możliwość dodawania aktualności, czy aktualizowania galerii i treści) oraz przeszkolimy z jego obsługi.
Tworzymy również portale informacyjne oraz strony internetowe dla organizacji.

image1

Sklepy internetowe

Jak wyeksponować produkty, by dobrze się sprzedawały?
Znamy odpowiedź na to pytanie!
Zapraszamy do współpracy, wspólnymi siłami stworzymy sklep internetowy, który pozwoli Państwu z impetem wejść na rynek e-handlu, zadowolić klientów i zarabiać. Zaimplementowane rozwiązania umożliwią pełne formatowanie opisu produktu, dodawanie dowolnej ilości zdjęć towarów oraz przypisywanie powiązań między produktami.

 

Pozycjonowanie stron WWW

Witryna, która swoim designem przyciąga oko odwiedzającego to bardzo ważny czynnik, jednakże należy jeszcze sprawić, by wszyscy się o niej dowiedzieli. Posiadamy bogate doświadczenie w pozycjonowaniu stron dla przeglądarki Google. Gwarantujemy wysoką pozycję Państwa strony dla wybranych słów kluczowych w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo oferujemy prowadzenie płatnych kampanii reklamowych AdWords.

 

Administracja strony

Administracja stron internetowych jest dobrym wyborem dla firm, które już posiadają swój serwis www, jednak potrzebują kogoś, kto profesjonalnie zadba o odpowiednią aktualizację wiadomości, zapewni stabilną pracę strony.
Świadczymy usługi hostingowe w tym przenoszenie witryn internetowych na serwery ftp.